RadarFX

Firma Açıklaması

RadarFX

RadarFX, kurulduğu günden itibaren yatırımcılarına güvenle kaldıraçlı işlem yapabilmesini sağlayan aracı bir forex kurumudur. Deneyimli uzman kadrosu ile yatırımcı memnuniyetini en önde tutarak global pazarda, bireysel yatırımcıların yanı sıra kurumsal olarak da hizmet vermektedir. RadarFX teknolojik yatırımları ile emir iletim hızı, fiyat doğruluğu, makas ve komisyon oranları ile global markette rekabetçi oranlara sahiptir.

Hızlı Yatırım ve Çekim

RadarFX’te para yatırma ve para çekme işlemleri anında ve çok kolay. Yapacağınız yatırım yöntemine göre belirlenen minimum ve maksimum limit miktarlarında hesabınıza para yatırın, yine yapacağınız çekim yöntemine göre belirlenen minimum ve maksimum limit miktarlarında anında paranızı çekin.

RadarFX’in hızlı, güvenli ve kolay ödeme seçenekleri ile hesabınıza para yatırın. Kazandıran alım satım işlemlerinize hemen başlayın.

Not: İşlem yapmamış yeni yatırımcılarımızın çekim yapması halinde, çekilen miktarın %12.5’i komisyon olarak kesilmektedir.
2.50 Lot işlem tamamlamış tüm yatırımcılarımız komisyonsuz çekim işlemi yapabilmektedir. (3 dakika altı işlemler geçerli değildir.)

Banka Havalesi:

Banka Havalesi yöntemi ile yatırmak istediğiniz tutar ve bankayı belirledikten sonra size iletilen güvenli hesaplarımıza para gönderip dakikalar içinde işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Para çekme işlemleri takriben 15 dakika içerisinde gerçekleşir.

Kredi Kartı:

3D Secure tanımlı tüm sanal* ve gerçek kartlarla para yatırma işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.
*Papara Sanal Kart Kabul Edilmemektedir.

Kripto:

Hızla gelişen kripto kaynakları ile istediğiniz borsa veya soğuk cüzdandan size özel tanımlanmış adreslere avantajlı kur oranları ile kesintisiz para transferini anında gerçekleştirin. Alım satım işlemlerine başlayın ve oluşturulan çekim taleplerinizi anında cüzdanınızda görüntüleyin.

MEFETE:

Gelişen dijital cüzdan sektöründe minimum yatırım tutarlarına takılmadan 20TL alt limit ve sabit komisyon garantisi ile (1TL) yatırım yapabilir ve para çekebilirsiniz.

Papara:

Tüm dünyada yaygınlaşan dijital cüzdan ağına siz de katılın. Papara ile anında para yatırma ve para çekme olanaklarından faydalanın.

Detaylı Adımlar:

PAPARA

Adım 1 – Kullanıcı Papara cüzdanında bir hesap açmalıdır.
Adım 2 – Kullanıcı banka hesabından Papara hesabına bakiye aktarmalıdır.
Adım 3 – Kullanıcı ödeme sayfasına giderek yatırım yapacağı miktarı seçmelidir.
Adım 4 – Gelen ekranda kullanıcı Papara hesabına ait telefon numarası/e-posta ve şifresini girmelidir.
Adım 5 – E-postaya gönderilen tek seferlik IP onayını sağlamalıdır.
Adım 6 – Yatırım miktarını seçtikten sonra, meblağ otomatik olarak anında hesabına geçecektir.

VIP HAVALE

Adım 1 – Kullanıcı ödeme sayfasına giderek yatırım yapacağı bankayı ve miktarı seçmelidir.
Adım 2 – Kullanıcı kendisine iletilen hesaba kendi banka hesabından Havale işlemini gerçekleştirerek işlemini tamamlamalıdır.
Adım 3 – ‘‘Ödemeyi Yaptım’’ butonuna tıkladıktan sonra miktar anında hesabına geçecektir.

KRİPTO

Adım 1 – Kullanıcının kripto yöntemi ile yatırım sağlayabilmesi için bir borsaya veya soğuk cüzdana sahip olması gerekmektedir.
Adım 2 – Kullanıcı para yatırma sayfasına gelip yatırım sağlayacağı coin türünü seçtikten sonra yatırım yapacağı miktarı girecektir.
Adım 3 – Ardından kullanıcının karşısına yatırım yapabileceği hesap bilgileri çıkacaktır.
Adım 4 – Kullanıcı yatırım yapacağı hesap bilgisini kopyaladıktan sonra borsasından gönderim sağlayabilecektir.
Adım 5 – Kullanıcının gönderim sağlamasının ardından txid oluştuğu zaman para hesabına geçecektir.

KREDİ KARTI

Adım 1 – Üyenin kredi kartı yöntemini kullanarak yatırım yapabilmesi için herhangi bir kredi kartına, banka kartına veya sanal karta sahip olması gerekir.
Adım 2 – Kullanıcı para yatırma sayfasına giderek yatırmak istediği tutarı girmelidir.
Adım 3 – Para yatırma miktarını girdikten sonra üyenin girmesi gereken kart bilgileri çıkacaktır.
Adım 4 – Bu bilgiler arasında Kart numarası (16 hane), kartın son kullanma tarihi, kart güvenlik kodu CCV (kartın arka yüzündeki 3 hane) ve kartın üzerindeki ad ve soyadı yer alır.
Adım 5 – Kullanıcı para yatırma işlemini onaylamasının ardından 3D Secure için şifre girebileceği bir sayfaya yönlendirilecektir.
Adım 6 – Tek kullanımlık bu şifre, üyenin kartının kayıtlı olduğu mobil bankacılık hizmeti tarafından sağlanmaktadır. Yönlendirilen sayfada yer alan şifreyi girdiğinde para anında hesabına yansıyacaktır.

MEFETE

Adım 1 – Kullanıcı, Mefete cüzdanında telefon numarası ile bir hesap açmalıdır.
Adım 2 – Kullanıcı, bakiyeyi bankadan Mefete cüzdanına aktarmalıdır.
Adım 3 – Kullanıcı para yatırma yöntemine gelerek, para yatıracağı Mefete hesabının bilgilerini girmelidir.
Adım 4 – Para yatırma işlemi yapıldıktan sonra üyenin yatırım sayfasında “Dekont URL” bölümü görünecektir. Mefete cüzdanına para yatırıldığını belirten bir dekont URL’si oluşturulur.
Adım 5 – Kullanıcı, Mefete hesabında oluşturulan dekontun alt kısmındaki “linki kopyala” bölümünden kopyalayıp “Dekont URL” bölümüne girmelidir.
Adım 6 – Kısa süreli bir incelemeden sonra para kullanıcının hesabına yansıyacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Firmanın aboneliği olmadığı ilgili bilgi gizlenmiştir.
Giriş Yap

Fx Firmaları ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!